Showbiz

Linda Halimi ofron 1000 dollarë nëse arrini ta fitoni këtë sfidë

Shkruar nga Liberale

Këngëtarja Linda Halimi do të rikthehet te "Kënga Magjike" dhe po kërkon këcimtarë të zotë të cilët do t’i paguajë mjaft mirë.

Përmes një postimi në rrjetet sociale ajo ka shkruar: “Dua të shoh pak kreativititet, valltarët më të mirë që vallëzojnë “Want my love”, këngëtarin më të mirë … dhe më i pëlqyeri ose më i komentuari do të fitojë 500 dollarë, dy fitues, gjithsej 1000 dollarë”, -ka përfunduar Linda shkrimin e saj.

Ajo e ka bërë në një formë konkursi këtë gjë, pasi personat që marrin më shumë ‘like’ dhe do komentohen për mirë, do të jenë edhe fituesit.  /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH