Showbiz

Klea Huta zbulon kush hodhi më shumë lekë në dasmë

Shkruar nga Liberale
Klea Huta zbulon kush hodhi më shumë lekë në dasmë

Pak ditë më parë Elgiti dhe Klea kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë. Dasma u mbajt në Himarë me të ftuar familjarë e miq të dyshes.

Sonte dyshja do të jenë të ftuar në emisionin "Më lër të flas" dhe në promon e emisionit shihet se vëllezërit Veshaj i kanë pyetur se “kush hodhi më shumë para në dasmën e tyre?”.

Klea e ka zbuluar përgjigjen, duke treguar se shumën më të madhe e hodhi babai i saj.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH