Life Style

Kanë 2 fëmijë, Shakira tregon arsyen pse s’do të martohet me Pique

               Publikuar në : 15:43 - 13/01/20 liberale

Gerard Pique dhe Shakira janë një ndër çiftet më të përfolura në botën e showbizit. Ata prej shumë vitesh janë bashkë dhe kanë dy fëmijë, Milan dhe Sasha, por nuk e kanë kurorëzuar akoma dashurinë e tyre në martesë.

Së fundmi këngëtarja e njohur ka treguar motivet pse nuk ka dëshirë të ketë një dasëm.

“Martesa më tremb shumë. Nuk dua të më shikojë si grua.Preferoj të më shikoj si e vajza e tij, si e dashura. Pak a shumë si ‘fruti i ndaluar’”,  ka shpjeguar këngëtarja.

Më tej ajo ka treguar dhe për fillimet e saja me Pique. “Unë nuk kam qënë ndonjëherë tifoze futbollli kështu që në fillim nuk e dija se kush ishte Pique. Por kur e pashë në video mendova: Ky djalë qenka shumë i bukur”, ka treguar ajo./Gazeta Liberale

Tags: , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back