Showbiz

"Ishim si në luftë", Britney Spears zbulon detaje rreth romancës së zjarrtë me aktorin Colin Farrell

Shkruar nga Liberale

Pas ndarjes me Justin Timberlake, Britney Spears filloi të takohej me Colin Farrell. Ylli i popit detajon marrëdhënien e saj me aktorin në një fragment të ri nga kujtimet e saj të shumëpritura, "The Woman in Me", i cili do të dalë më 24 tetor.

Në fragmentin, të siguruar nga "Time", Spears tha se ajo ishte e lidhur me Pharrell - i cili ishte duke filmuar thrillerin aksion SWAT të vitit 2003 në atë kohë. Sipas këngëtares 41-vjeçare, ajo vizitoi yllin e filmit në xhirime, prej nga filloi "lufta për 2 javë".

"Lufta është e vetmja fjalë për të, ne ishim mbi njëri-tjetrin, duke luftuar me aq pasion sa të ishim në një garë rruge," shkruan Spears.

Këngëtarja kujtoi se ishte ndjerë e pashëruar nga ndarja e saj e fundit nga Timberlake kur mori pjesë në premierën e filmit të Pharrell në vitin 2003 'The Recruit'. Në këtë rast isha e pambrojtur sepse nuk e kisha kaluar ende Justinin”, shkruan ajo.

Në premierë, Pharrell u tha gazetarëve se të dy "nuk ishin bashkë".

"Ajo është një vajzë e ëmbël, e ëmbël. Nuk ka asgjë të keqe - [ne jemi] thjesht miq ," kishte thënë ai në atë kohë, gjë që thuhet se e shtyu Spears të largohej nga ngjarja".

Megjithatë, ajo më vonë konfirmoi se romanca e tyre e stuhishme nuk ishte "asgjë serioze", duke thënë për revistën W: "Po, e putha... Është gjëja më e ëmbël, më e nxehtë në botë, woohoo!"

Sipas Time, libri i Spears nuk thellohet në fundin e përplasjes së saj me Farrell-in, por ajo pranon se "për një moment të shkurtër ajo mendoi se mund të kishte diçka atje".

"Zhgënjimet në jetën time romantike ishin vetëm një pjesë e izolimit që pata", shkruan ajo dhe vazhdon: "Ndihesha kaq në siklet gjatë gjithë kohës"./Liberale.al

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH