Showbiz

Foto/ Bashkëshortja e Eros Grezdës, shtatzënë për herë të parë

Shkruar nga Liberale
Foto/ Bashkëshortja e Eros Grezdës, shtatzënë për
Eros dhe Ajsel Grezda do të bëhen prindër për herë të parë. Futbollisti ka publikuar në rrjete sociale një foto krah bashkëshortes, ku kjo e fundit shihet me barkun e rrumbullakosur. "Mezi pres të të takoj", ka shkruar ai krahas fotos duke mos e zbuluar gjininë e bebit.  
 
View this post on Instagram
 

A post shared by Eros Grezda (@erosgrezda)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH