Globi

“E zhveshur” nga kostumi i politikanes, Sanna Marin shkëlqen në Javën e Modës në Paris

Shkruar nga Liberale

Sanna Marin, pasi hoqi kostumin e politikanes, është kthyer një ikonë të vërtetë të modës. Ish-kryeministrja finlandeze u nis për në Javën e Modës në Paris këtë fundjavë, ku zuri një vend kryesor në shfaqjen e Victoria Beckham.

Ajo publikoi disa foto magjepsëse nga prapaskenat e eventit, ku morën pjesë Kim Kardashian, Kris Jenner, Pamela Anderson, David Beckham dhe Eva Longoria.

Marin u shfaq një fustan me mëngë të veshura nga Victoria Beckham prej 1024 £, dhe buzët me të kuq të ndezur, ku shkëlqente e dukej si një modele e vërtetë e cila nuk lidhje me politikën. Në disa foto tjera Sanna Marin shfaqej duke pozuar me familjen mbretërore të modës.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH