Showbiz

Beyonce vjen me super ndryshimin në pamje, shkëlqen e veshur me Versaçe (FOTO)

Shkruar nga Liberale

Këngëtarja me famë botërore, Beyonce vjen me një super ndryshim në pamje. Ylli i muzikës Pop është kthye në një bjonde të vërtetë.

Donatella Versace postoi foto të yllit të pop-it tashmë bjonde, me një krijim të argjendtë Versace. Beyonce pozon duke buzëqeshur me fustanin e saj të gjatë dhe dorezat e njëjta.

Dizajneri e ka idhulluar atë me një shfaqje të rrallë entuziazmi, duke shkruar: “ Beyonce, ti je një vizion në Versace. Ti je unike. Një dhe i vetëm, numri një!! Mezi pres të shoh filmin e turneut “Rilindja”.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH