Showbiz

Belen Rodriguez mes famës, luksit dhe modestisë, blen edhe veshje 12 euro

Shkruar nga Liberale

E bukur, e famshme, e pasur.

Belen Rodriguez i ka të gjitha, përfshirë edhe thjeshtësinë.

Ajo ka treguar se shpesh blen rroba të lira, deri në 12 euro, si dhe kujdeset vetë për trupin dhe për lëkurën, duke mos preferuar që dikush tjetër, kur është e nevojshme.

Trajtimet e bukurisë edhe pse i jepen periodikisht, shpesh preferon që disa shërbime t’i realizojë me duart e saj.

Fansat e tij e prisnin me padurim postimin e tij të fundit .

E sapokthyer nga një fundjavë romantike pushimesh me Stefano De Martinon dhe djalin e tij Santiago dhe vogëlushen Luna Marì, e lindur nga lidhja mes showgirl-it dhe ish-partnerit Antonino Spinalbese, Belen niset menjëherë sërish me destinacion Liqenin e Komos.

Atje gjen një vilë ëndrrash e pajisur me të gjitha komoditetet, duke përfshirë dy pishina, njëra prej të cilave ka pamje nga liqeni, të cilën modelja e identifikon menjëherë si ambientin ideal për fotot e saj.

Fillimisht me trupin thuajse tërësisht nën ujë, më pas me një buzëqeshje nga kamera që nuk e humb për asnjë moment dhe në fund e shtrirë në profil si një perëndeshë me trup të tonifikuar, falë orëve të pafundme që kalon edhe në palestër.

Belen Rodriguez shkëlqen edhe përmes një fotoje apo mesazhi që publikon në rrjetet sociale.

[gallery ids="1248029,1248030,1248031,1248032,1248033,1248034"]

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH