Showbiz

Andresa e "Telebingos", shtatzënë për herë të parë

Shkruar nga Liberale
Andresa e "Telebingos", shtatzënë për herë të

Moderatorja Andresa Ambrosio është shtatzënë për herë të parë. Lajmin e ëmbël e dha vetë braziliania sot tek "E diela shqiptare".

Një telefonuese e pyeti Andresën nëse është shtatzënë, pasi kështu i dukej nga fustani dhe Andresa e konfirmoi.

“Zonja ka të drejtë”, i tha ajo Arditit, i cili e përqafoi i lumtur për këtë lajm.

Andresa tregoi se kishte vendosur që ta ndante lajmin e ëmbël javën tjetër, por zonja ia zbuloi.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH