Horoskop

HOROSKOPI I DITËS, e shtunë 23 dhjetor 2023

Shkruar nga Liberale
HOROSKOPI I DITËS, e shtunë 23 dhjetor 2023

DASHI

Po kaloni ditë shumë pozitive si në fushën sentimentale ashtu edhe në atë të punës. Një fundjavë e shkëlqyer ju pret për ta shijuar në maksimum.

DEMI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e shtunë 23 dhjetor 2023), ditët në vijim do t'ju japin më në fund komente pozitive për projektet dhe idetë që keni nisur në punë me aq pasion. Është koha e duhur për të konfirmuar një histori, ose për ata që kanë pasur një krizë apo ndarje, të bëjnë rrugën e tyre.

BINJAKËT

Përpiquni të rikuperoni në këtë dito në fund të dhjetorit. Sapo jeni kthyer nga orët e karakterizuara nga lodhja dhe nervozizmi. Vjen momenti i shpengimit prandaj duhet të merren vendime të rëndësishme.

GAFORRJA

Do të jetë një fundjavë në rritje. Ditët në vijim do të jenë të rëndësishme për udhëtime, por tani do të duhet të përpiqeni të kontrolloni mbi të gjitha financat tuaja.

LUANI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e shtunë 23 dhjetor 2023), po rriteni shumë për sa i përket emocioneve dhe ndjenjave dhe ky trend pozitiv do të vazhdojë edhe gjatë fundjavës së dhjetorit. Në këtë kuptim, e shtuna dhe e diela do të jenë vërtet të rëndësishme.

VIRGJËRESHA

Qetësi dhe maturi, mos bëni më shumë seç duhet dhe mos e vendosni veten në piedestal. Kujdes, nuk do jetë një fundjavë e qetë për dashurinë por Afërdita do ju mbështesë shumë.

PESHORJA

Koha juaj më në fund po vjen, fati është gati të trokasë në derën tuaj. Ka ardhur koha për të mbyllur situata të rëndësishme. Nëse ju duhet të prishni marrëdhëniet me njerëz jo pozitivë, bëjeni pa hezitime të veçanta.

AKREPI

I dashur Akrep, sipas horoskopit të Paolo Fox për nesër (e shtunë 23 dhjetor 2023), pritet rikuperimi gjatë fundjavës. Sidomos për ata që janë pak të izoluar. Është koha për të filluar takimin me njerëz të rinj. Shikoni përreth!

SHIGJETARI

Në këtë periudhë do të duhet të jeni më fleksibël. Këshilla është të mos përqendroheni shumë në gjëra të vogla. Mundohuni të qetësoheni dhe të jeni më të zhytur në mendime kur përgjigjeni.

BRICJAPI

Keni pasur disa probleme të vogla familjare gjatë festave që ju prishën Krishtlindjet. Mundohuni të shmangni polemikat dhe relaksohuni pak.

UJORI

Sipas horoskopit të Paolo Fox për nesër (e shtunë 23 dhjetor 2023), më në fund nuk e keni më Venusin në opozitë, ky fakt do t'ju garantojë një fazë rikuperimi. Dita më e mirë e javës suaj do të jetë e diela. Disa prej jush po mendojnë të ndryshojnë punë. Për të bërë një ndryshim.

PESHQIT

Të dashur Peshq, Hëna është gati të arrijë shenjën tuaj dhe kjo është shumë pozitive. Fundjava do t'i kushtohet rizbulimit të një dashurie. Keni duruar në heshtje, pavarësisht se dëshironi të reagoni fuqishëm në një ambient pune që nuk pasqyron nevojat tuaja.

/Liberale.al/

Poll
SHQIPENGLISH