Kronikë

E rëndë/ Gjendet i pajetë 50-vjeçari në Elbasan, dyshohet se...

Shkruar nga Liberale

E rëndë/ Gjendet i pajetë 50-vjeçari në Elbasan,

Një 50-vjeçar është gjetur i pajetë në fshatin Vreshtaj, në Elbasan.

Sipas policisë, dyshohet se ky shtetas ka ndërruar jetë nga shkaqe natyrale.

Njoftimi i policisë:

Rreth orës 09:00, në fshatin Vreshtaj, në rrugë, është gjetur trupi i pajetë dhe pa shenja dhune i shtetasit Y. D., 50 vjeç. Paraprakisht dyshohet se ky shtetas e ka humbur jetën prej shkaqeve natyrale.

Grupit hetimor po punon për dokumentimin me prova ligjore të rrethanave të rastit.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH