Kronikë

Aksident në Tiranë, arrestohet drejtuesi i mjetit që përplasi të riun me motor

Shkruar nga Liberale
Aksident në Tiranë, arrestohet drejtuesi i mjetit që

Një aksident ndodhi në Tiranë, ku për pasojë një i ri ka përfunduar në spital.

Specialistët e Komisariatit të Policisë Rrugore arrestuan shtetasin J. B., 41 vjeç, banues në Tiranë, pasi në Rrugën e Elbasanit, duke drejtuar mjetin tip “Jeep”, është përplasur me motomjetin me drejtues shtetasin E. D., 27 vjeç, i cili si pasojë është dëmtuar dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH