Aktualitet

E RËNDË/ Ra nga lartësia e pallatit ku punonte, humb jetën punëtori në Shëngjin

Shkruar nga Liberale

E RËNDË/ Ra nga lartësia e pallatit ku punonte, humb

Një ngjarje e rëndë ka  ndodhur mëngjesin e sotëm në Shëngjin, ku një punëtor ndërtimi ka humbur jetën, pasi ka rënë nga lartësia e një pallati qe po ndërtohej në zonën e Shëngjinit, Lezhë. 

Policia është në vendngjarje dhe kanë nisur hetimet për këtë rast, si dhe identifikimin e viktimës, e zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes fatale.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH