Showbiz

Zbulohet emisioni ku do e shohim Sara Gjordenin së shpejti

Shkruar nga Liberale

Zbulohet emisioni ku do e shohim Sara Gjordenin së shpejti

Sara Gjordenin do ta shohim së shpejti në panelin e jurisë së emisionin argëtues të “She’s on Top” në Top Channel që pritet të fillojë së shpejti.

E ndërsa kjo është konfirmuar nga faqja zyrtare e emisionit në Instagram në një video, ku moderatorja Argjira Spanca shfaqet duke i përkëdhelur barkun e rrumbullakosur.

Sara Gjordeni para pak ditësh zbuloi se është në pritje të një vajze me partnerin e saj, këngëtaru nga Kumanova, Bardhi.

Lidhja e tyre e dashurisë lindi në formatin e Big Brother Vip dhe tashmë kanë nisur bashkëjetesën.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH