Showbiz

Rikthehet sërish kutia e Pandorës në "Big Brother Vip 3"! Kush do ta hapë dhe kush mund të largohet largohet

Shkruar nga Liberale

Rikthehet sërish kutia e Pandorës në "Big Brother Vip

Kanë ngelur vetëm 18 ditë nga finalja e madhe e “Big Brother Vip”, dhe “lufta” për të qëndruar në shtëpi deri më 25 maj mes banorëve është ashpërsuar.

Pas zgjedhjes së finalistit të parë shtëpia nuk është më e njëjta. A po zbulohet një marrëdhënie mes Erjolës dhe Romeos? Egla dhe Juli po përballen ashpër si kurrë më parë.

Mik me Romeon, armik me Heidin, çfarë e revoltoi Meritonin? Julian Deda, pas 115 ditësh, takon vajzën në ditën e saj të lindjes.

Kush do ta hapë Kutinë e Pandorës? Kush do të largohet?

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH