Showbiz

Qëndrimi tek “Njishi”, kush janë dy fermeret që i kanë munguar më shumë Florit: Më ka marrë malli për ju

Shkruar nga Liberale
Qëndrimi tek “Njishi”, kush janë dy fermeret që i

Flori ka shijuar privilegjet e kryefermerit, një prej të cilave ka qenë edhe qëndrimi tek “Njishi”.

Por pavarësisht benefiteve që ka përfituar atje, aktorit i kanë munguar edhe dy nga fermeret, me të cilat ka pasur më shumë afrimitet dhe ka kaluar mjaft kohë të bukur. Ato janë Mariana Kondi dhe Ditea Berisha.

Këtë gjë e bëri të ditur vetë Flori gjatë një bashkëbisedimi me Marianën, teksa vajzat po bënin grim për tu bërë gati për spektaklin e mbrëjes.

Unë di të them që për ty dhe për Ditean më kishte marrë malli”, tha Flori.

Kjo deklaratë mori edhe një kundërpërgjigje nga Mariana.

Po ti na e kishe thënë këtë gjë, se nuk e dinim”, shtoi aktoria./vizionplus.tv

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH