Showbiz

Liami degjeneron debatin me Julin!

Shkruar nga Liberale
Liami degjeneron debatin me Julin!

Dy prej banorëve që e kanë vijuar pasditen e sotme me debate e përplasje të forta janë Liami dhe Juli, të cilët kanë degraduar në fjalor aspak etik dhe ofendime ndaj njëri-tjetrit.

Teksa ndodheshin në kuzhinë, në prani të banorëve të tjerë, Liam i cili ishte duke debatuar me Julin thotë: “Do të them çfarë të më dojë rr**ka”.

Kjo fjalë ka marrë vëmendjen e aktorit i cili i është kthyer me tone të larta ndonëse Liam u përpoq të ndryshonte kontekstin e fjalës që përdori.

Debati mes banorëve ka vijuar me ofendime, ndërsa theksojmë se për pak orë fillon edhe spektakli i mbrëmjes së sotme.

Mos po përpiqen të dy të kapin “Prime-n”?

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH