Showbiz

KUSH PO GËNJEN? Egla jashtë apo ende brenda BBV! Ish banorja rrëfen publikisht takimin me të: Ajo ishte...(Video)

Shkruar nga Liberale

KUSH PO GËNJEN? Egla jashtë apo ende brenda BBV! Ish banorja

Ditën e sotme qarkulloi në internet një video e Eglës ku shfaqet një ambient të izoluar bëri xhiron e rrjetin duke i bërë të gjithë të mendojnë se skualifikimi i saj nga loja ishte një gënjeshtër për 1 Prillin nga produksioni.

Por sipas një deklaratë të Ledionës të cilën ajo e bëri në Fun Club të dielën, ajo u shpreh se sapo kishte takuar Eglën pas daljes nga shtëpia dhe i ishte dukur shumë e lumtur.

Pra nisur nga kjo, ajo çfarë duam të themi është se nëse Egla do izolohej direkt, pas skualifikimit ajo nuk do kishte mundësi te takonte Ledjonen apo persona te tjerë, përveç stafit të ngushtë të BBVIP.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH