Showbiz

“Jam e martuar…”,ja si reagon Françeska kur i bëjnë kërcim sensual

Shkruar nga Liberale

“Jam e martuar…”,ja si reagon Françeska kur i

Big Brother Vip Albania është një fenomen social që mbërthen fort jo vetëm vëmendjen por edhe debatin publik. Këtë vit synimet janë akoma më të mëdha ndërsa shtëpia është më mbresëlënëse. Prej datës 13 Janar në Top Channel ka nisur edicioni i tretë i “Big Brother VIP 3”. Një reality show, i cili që në natën e parë të spektakli arriti të gozhdonte para ekranit teleshikuesit dhe rezultoi të ishte mjaft i suksesshëm.

Dita e sotme ka nisur me shumë energji pozitive në shtëpi e banorët kanë kërcyer nën ritmet e këngëve të ndryshme të vendosura në sfond nga Vëllai i Madh.  Françeska shprehet se nuk ka njeri që kërcen më bukur se ajo dhe në ato momente pranë saj shkon Erjola e cila bën lëvizje sensualedhe Françeska në sensin e shakasë i thotë të përmbahet se është e martuar.

Françeka: Ça po ndodh, ça po ndodh? Ua, ua, ua, jam e martuar

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH