Showbiz

"Humba 300 mijë paund në bixhoz", Mariana Kondi habitet nga rrëfimi i Dijonisit: Më iku truri..!

Shkruar nga Liberale

"Humba 300 mijë paund në bixhoz", Mariana Kondi habitet nga

Dy "fermerët" e Ferma Vip, Dijonisi dhe Mariana Kondi kanë folur sot për lojërat e fatit, duke shkëmbyer dhe batuta me njëri-tjetrin.

Gjatë bisedës Dijonisi rrëfeu se ai ka humbur 300 mijë paund duke luajtur bixhoz gjatë kohës kur ishte në Angli.

Ai tha se pas kësaj humbjes ai u bë shumë keq dhe shkoi në spital për shkak të depresionit.

Aktorja e pyeti më pas sesi veproi ai pas kësaj dhe ai i tha se u zgjua nga gjumi.

Batuta e tij ka shkaktuar të qeshura mes tyre dhe aktorja tha se me të vërtetë e besoi historinë e tij.

Pjesë nga biseda:

Dijonisi: Kam lënë 300 mijë paund në bixhoz kur isha në Angli. Më iku truri

Mariana: Çfarë bëre më pas? 300 mijë paund janë tmerr, mund të blije 2 shtëpia.

Dijonisi: Kam qenë shum keq, kam shkuar në spital dhe kasm qëndruar një javë.

Mariana: Çfarë bëre më pas?

Dijonisi: Piva një gotë ujë dhe u zgjova.

Mariana: Unë të besova me të vërtetë.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH