Showbiz

FOTO/ Të kapur dorë për dore, Blerta Celibashi dhe Princ Leka shëtisin në rrugët e Tiranës, pas divorcit të BUJSHËM me Elian

Shkruar nga Liberale

FOTO/ Të kapur dorë për dore, Blerta Celibashi dhe Princ Leka

Princ Leka dhe e dashura e tij e re, Blerta Celibashi, tashmë dalin hapur në publik, pa qenë aspak e nevojshme që "të fshihen". Madj së fundmi dyshja janë parë dorë për dore, duke shëtitur në rrugët e Tiranës.

FOTO/ Të kapur dorë për dore, Blerta Celibashi dhe Princ Leka

Që pas divorcit të Princ Lekës me  Elia Zaharian, Blerta Celibashi, nuk është më një emër i panjohur për publikun shqiptar.

FOTO/ Të kapur dorë për dore, Blerta Celibashi dhe Princ Leka

Ajo që para pak muajsh njihej si “fotografja” dhe tashmë njihet si vajza që i rrëmbeu zemrën Princit.

FOTO/ Të kapur dorë për dore, Blerta Celibashi dhe Princ Leka

Kujtojmë se Princ Leka dhe Elia Zaharia i dhanë fund martesës së tyre pak muaj më parë, ndërsa të dy u pajisën me urdhër mbrojtje nga gjykata. Ata kanë një vajzë së bashku e cila quhet Geraldinë. 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH