Showbiz

Egla dhe Meritoni bëjnë "paqe"! Ja çfarë dhurate i bëri aktorja banorit për ditëlindje (VIDEO)

Shkruar nga Liberale

Egla dhe Meritoni bëjnë "paqe"! Ja çfarë

Meriton Mjekiqi feston sot ditëlindjen e tij të 29-të, e cila e gjeti në shtëpinë e Big Brother VIP. Ai ka marrë urime të shumta nga banorët.

Por në këtë ditë të veçantë për të, pavarësisht debateve dhe përplasjeve të vazhdueshme, duket se Egla Ceno ka lënë pas hatërmbetjet me moderatorin dhe i ka bërë atij një dhuratë.

Egla e ftoi Meritonin në një vallëzim, të cilin e cilësoi si një dhuratë për të.

Biseda:

Egla: Meriton hajde të të fal një vallëzim, se ke ditëlindjen.

Juli: Çohu kërce pak e Eglën të të shoh pak!

Egla: Gëzuar, gëzuar!

Juli: Ababa…

Egla: Meriton si ndihesh si 29-vjeçar?

Meritoni: I fituar! Është dhuratë shumë e madhe, nuk e kisha menduar që do rrija deri ne 25 maj.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH