Showbiz

"Do të lë takim me GRUAN në...krevat", Jul Deda tregon se çfarë do të bëjë sapo të dalë nga shtëpia e BBV

Shkruar nga Liberale

"Do të lë takim me GRUAN në...krevat", Jul Deda tregon

Aktori Julian Deda ka rrëfyer më tepër rreth eksperiencës së tij në “Big Brother Vip”, marrëdhënien me 4 finalistët e tjerë e deri tek planet që ka sapo të dalë nga shtëpia.

I pyetur se cila do të jetë gjëra e parë që Juli do të bëjë pasi të dalë, u përgjigj pa hezituar:

Do t’i lë gruas një takim në krevat. (qesh)

Por edhe Heidi kur pati të njëjtën pyetje u përgjigj në të njëjtën mënyrë. dhe Juli shtoi:

"Përse edhe Baci kështu tha? E sheh që jemi njësoj. Nuk e dija fare se çfarë ka thënë. E shikoni miq që aleanca ekziston."

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH