Horoskop

Sipas shenjës së horoskopit, kjo është ngjyra që duhet të vishni sa më shumë në 2024-ën

Shkruar nga Liberale

Sipas shenjës së horoskopit, kjo është ngjyra që duhet

Për këtë vit ngjyra me fat për shenjën tënde të horoskopit është:

Dashi – E kuqe

Demi – Jeshile

Binjakët – Bezhë dhe gri

Gaforrja – Argjendi dhe e bardhë

Luani – E verdhë, portokalli, floriri

Virgjëresha – E verdhë, jeshile, kafe

Peshorja – Blu

Akrepi – E zezë, lejla dhe e kuqe

Shigjetari – Blu dhe lejla

Bricjapi – Kafe

Ujori – Blu dhe jeshile

Peshqit – E kaltër

Poll
SHQIPENGLISH