Horoskop

HOROSKOPI I DITËS, e shtunë 23 shtator 2023

Shkruar nga Liberale
HOROSKOPI I DITËS, e shtunë 23 shtator 2023

DASHI

Në dashuri yjet shtyjnë për dialog dhe në punë favorizohen të gjithë ata që punojnë në një sektor krijues. Do të jeni në gjendje të demonstroni talentin tuaj.

DEMI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e shtunë 23 shtator 2023), me një hënë të favorshme, dashuria mund të shkëlqejë dhe të japë emocione të mëdha. Në punë kushtojini vëmendje propozimeve të reja. Së shpejti gjithçka do të shkojë mirë.

BINJAKËT

Nuk është një kohë e lehtë për dashuri, por ne duhet të vazhdojmë të ecim përpara me durim. Në punë ka pak kaos, por duhet të përpiqeni të gjeni pak qetësi. Do të shihni që do të arrini të merrni kënaqësi të madhe në çdo fushë. Nëse diçka nuk shkon ashtu siç dëshironi, mos e fajësoni.

GAFORRJA

Afërdita është në anën tuaj ndaj shijoni këtë ditë të bukur dashurie. Në punë ndiheni pak të stresuar dhe jeni në pritje të gjërave të reja.

LUANI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e shtunë 23 shtator 2023), në dashuri ka ardhur koha të kaloni më shumë kohë me personin që ju bën të rrahë zemrën. Në punë mund të ketë disa debate me një shef apo mbikëqyrës, por do të dilni në krye. Do të shihni që së shpejti gjithçka do të jetë mirë.

VIRGJËRESHA

Kjo fundjavë sjell lajme të mira në dashuri, shfrytëzojeni sa më shumë. Ndoshta do të arrini të gjeni shpirtin tuaj binjak, ose të bëni plane të rëndësishme në dashuri me partnerin tuaj, nëse keni një të tillë, siç është martesa. Në punë, nëse nuk e keni gjetur ende ekuilibrin, mos u dekurajoni.

PESHORJA

Nëse jeni beqarë kjo është dita e duhur për të njohur njerëz të rinj. Në punë dielli  ju jep një shtytje të mirë dhe do ju çojë drejt zgjidhjes së disa problemeve. Disa probleme ndoshta në marrëdhëniet me kolegët dhe bashkëpunëtorët. Do të shihni situata që do të përmirësohet së shpejti, por tregohuni më diplomatik.

AKREPI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e shtunë 23 shtator 2023), dashuria po ecën shumë mirë, veçanërisht nëse partneri juaj është i shenjës së Virgjëreshës ose Bricjapit. Në punë do arrini t’u tregoni të gjithëve vlerën tuaj.

SHIGJETARI

Në dashuri ka pak nervozizëm, përpiquni të qetësoheni. Në punë prisni propozime të reja interesante. Ju rrezikoni të thoni disa fjalë shumë dhe më pas të pendoheni. Jo çdo gjë shkon mirë, por pak nga pak gjërat qetësohen.

BRICJAPI

Jeni në një fazë të mirë sa i përket situatës së përgjithshme dhe prisni të takoni edhe një person të veçantë. Ka ende disa pengesa në punë por së shpejti do arrini t’i zgjidhni. Do të shihni që gjithçka do të shkojë mirë. Gjithçka që ju nevojitet është pak durim dhe qetësi.

UJORI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e shtunë 23 shtator 2023), bëni kujdes sepse në ajër ka pak agjitacion, sidomos nëse keni të bëni me Virgjëreshën dhe Bricjapin. Në punë duhet të bëni vetëm gjërat në të cilat besoni.

PESHQIT

Kini kujdes në dashuri sepse mund të keni disa mendime të dyta. Në punë, mos merrni përsipër të bëni shumë gjëra në disa kohë, sepse kjo është mënyra e vetme për të përballuar ngarkesën e madhe të punës.

/Liberale.al/

 

Poll
SHQIPENGLISH