Sport

“Zysha” rrëmben vëmendjen e të gjithëve në Stamboll

Shkruar nga Liberale

E cilësuar si zysha e Premier Ligës, Sara Duke ka qenë mbrëmë në stadiumin “Ataturk Olympic” për të ndjekur nga afër finalen mes Mançester Sitit dhe Interit.

Portugezja punon me shumë prej futbollistëve të kampionatit anglez që nuk janë anglishtfolës.

Një ndër nxënësit e saj është dhe argjentinasi Julian Alvarez i cili luan në radhët e Sitit.

Kështu portugezja ka mbështetur nxënësin e saj mbrëmë, duke postuar edhe foto joshëse në Instagram.

Përveçse një profesioniste e vërtetë, Sara ka marrë vëmendjen e të gjithëve edhe për linjat e saj perfekte.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH