Sport

Zyrtare/ Benzema largohet nga Real Madrid

Shkruar nga Liberale
Zyrtare/ Benzema largohet nga Real Madrid

Tashmë është zyrtare, Karim Benzema largohet nga Real Madrid.

Real madrid dhe kapiteni i tyre Karim Benzema kanë rënë dakord t’i japin fund aventurës së tyre të paharrueshme së bashku.

Benzema ka vendosur të transferohet në Arabinë Saudite, kontrata e të cilit do të jetë me një pagë prej 100 milionë euro në sezon.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH