Art - Kulture

Zogaj e Nano, autorë të UET PRESS, ftesë për aplikacionin e librit

               Publikuar në : 19:11 - 14/11/20 liberale

Efekti i pandemisë u ndje këtë vit edhe në Panairin e Librit. Për herë të parë në historinë 23 vjeçare të këtij panairi, këtë vit ai u zhvillua online, si një zgjedhje e institucioneve kompetente për të shmangur grumbullimet dhe për të kufizuar përhapjen e Covid-19.

Pavarësisht kësaj, lexuesi nuk është privuar nga mundësia për të lexuar dhe blerë libra. Një alternativë e re, krijuar enkas për këtë panair, është aplikacioni i Top Channel “Panairi i Librit”.

Preç Zogaj dhe Mustafa Nano, dy autorët e UET PRESS, iu kanë bërë ftesë lexuesve për të përdorur këtë platformë, mjaft të thjeshtë në përdorim dhe për të marrë librat që dëshirojnë.

Tags: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back