Aktualitet

Zjarrfikësit ‘zbarkojnë’ tek Infektivi, mesazhi i tyre për mjekët

               Publikuar në : 16:14 - 18/04/20 liberale

Zjarrfikësit e Tiranës kanë surprizuar këtë të shtunë mjekët dhe infermierët e Infektivit, duke i shkëputur disa momente jashtë korridoreve dhe dhomave të spitalit.

Ata shkuan pranë spitalit dhe me disa pankarta që mbanin në duar kanë dhënë mesazhet e tyre dhe falënderimet për mjekët.

“Zjarrfikësit e Tiranë falënderojnë dhe nderojnë mjekët dhe infermierët e Spitalit Infektiv në QSUT” shkruhet në një njoftim të bërë nga Zjarrfikësit, ku janë postuar edhe disa foto.

<
>
mjek2infektiv mjek3infektiv mjek4infektiv mjek13infektib - Copy mjek5infektiv - Copy mjek6infektiv - Copy mjek9infektiv - Copy mjek10infektiv - Copy mjek12infektib - Copy

 

 

Tags: , , ,


KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back