Aktualitet

Zjarr në tarracën e një pallati në Astir

Shkruar nga Liberale
Zjarr në tarracën e një pallati në Astir

Një zjarr ka rënë në tarracën e një pallati në zonën e Astirit.

Ngjarja ka ndodhur sot në mëngjes, ndërsa forcat zjarrfikëse kanë shkuar menjëherë në vendngjarje dhe kanë shuar flakët, teksa nuk dihen shkaqet.

Fatmirësisht nuk flitet për persona të lënduar.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH