Aktualitet

Zjarr i përmasave të mëdha në një ullishte në Patos

Shkruar nga Liberale
Zjarr i përmasave të mëdha në një ullishte në

Një zjarr i përmasave të mëdha ka rënë në ullishtet e fshatit Ruzhdie, në Patos.

Në vendin e ngjarjes kanë shkuar forcat zjarrfikëse dhe forcat e policisë së rendit, të cilat po punojnë për të shuar flakët.

Gjithashtu, në ndihmë të tyre kanë shkuar edhe zjarrfikëse nga Fieri.

Ndërkohë, afër vatrave të zjarrit ndodhen disa banesa, të cilat janë të rrezikuara nga flakët.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH