Aktualitet

Zhduket 10-vjeçari në Tiranë, çfarë deklaroi nëna në polici

Shkruar nga Liberale
Zhduket 10-vjeçari në Tiranë, çfarë deklaroi

Një i mitur është raportuar i zhdukur në Tiranë. Ka qenë nëna e tij, shtetasja me inicialet F. L., e cila ka denoncuar në Komisariatin e Policisë Nr. 4 humbjen e të birit.

32 vjeçarja ka deklaruar se i biri është larguar nga banesa dhe nuk është kthyer më.

Policia thotë se po punon për gjetjen e fëmijës.

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH