Aktualitet

Zhbllokohen shifrat, Shqipëria ndëshkon Çekinë

Shkruar nga Liberale
Zhbllokohen shifrat, Shqipëria ndëshkon Çekinë

Shqipëria në festë! Kuqezinjtë e Silvinhos kanë gjetur shumë shpejt golin ndaj Republikës Çeke duke marrë epërsinë.

Pas një pasimi të bukur drejt Jasir Asanit, ky i fundit niset i vetëm drejt portës kundërshtare dhe me një goditje potente tund rrjetën e portierit Pavlenka në minutën e 9-të.

Ky ishte goli i 3-të në 6 ndeshje për sulmuesin me origjinë nga Shkupi.

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH