Aktualitet

Zgjedhjet/ Nis shpërndarja e materialeve zgjedhore në qendrat e votimit në qarkun e Korçës

Shkruar nga Liberale
Zgjedhjet/ Nis shpërndarja e materialeve zgjedhore në qendrat e

Ka nisur që prej mëngjesit të kësaj të shtune shpërndarja e materialeve zgjedhore ne qendrat e votimit.

Ky proces së pari ka nisur për zonat më të largëta gjeografikisht nga KZAZ dhe më pas do bëhet shpërndarja e materialeve për zonat më të afërta ose në qendër.

Materialet zgjedhore do të merren ne dorëzim nga komisionerët e qendrave te votimit ndërsa procesi po vijon normalisht.

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH