Aktualitet

Zgjedhjet për kyebashkiakun e Kukësit, policia merr në ruajtje 74 qendrat e votimit

Shkruar nga Liberale
Zgjedhjet për kyebashkiakun e Kukësit, policia merr në ruajtje 74

Drejtoria Vendore e policisë në Kukës ka njoftuar se ka marrë në mbrojtje 74 qendrat e votimit, ku qytetarët do të votojnë nesër për të zgjedhur kryetarin e ri të bashkisë.

"Në kuadër të masave të marra nga Drejtoria Vendore e Policisë Kukës dhe Komisariati i Policisë Kukës, për garantimin e rendit dhe sigurisë publike, si dhe për mbarëvajtjen e procesit zgjedhor, njoftojmë se përfundoi marrja në ruajtje nga punonjësit e Policisë, e 74 qendrave të votimit (QV) dhe e KZAZ-së".

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH