Aktualitet

Zgjedhjet e 30 qershorit, PS dorëzon 4 padi në Kolegjin Zgjedhor

               Publikuar në : 16:10 - 12/07/19 LP

Partia Socialiste ka dorëzuar në Kolegjin Zgjedhor 4 padi, për rezultatin e 30 qershorit.

Padia e PS-së është për bashkinë e Devollit, Konispolit, Urës Vajgurore dhe Kuçovës.

PS kërkon shpërndarjen e mandateve për 4 Këshillat Bashkiakë./Gazeta Liberale

(Visited 212 times, 1 visits today)

Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *