Horoskop

Zbuloni se cilat janë tre shenjat më të njohura të Horoskopit në Google

Shkruar nga Liberale
Zbuloni se cilat janë tre shenjat më të njohura të

Luani (7/23-8/22): Kur kërkojmë të dhëna për Luanin largpamës dhe me vetëbesim, zakonisht kërkojmë shenjat e zodiakut me të cilat ai është në përputhje. Është veçanërisht mbresëlënëse që është hyrja më e popullarizuar në internet në zodiak pasi, të paktën sipas të dhënave të SHBA-së, është shenja e dytë më e rrallë pas Ujorit.

Shigjetari (11/23-12/22): I largët, i pavarur, argëtues, ai është i dyti në kërkim, pavarësisht se është shenja e tretë më e rrallë.

Akrepi (24/10-11/22): Në vendin e tretë gjejmë Akrepin pasionant dhe instinktiv. Nuk është çudi, në këtë rast, pasi është shenja më e zakonshme, të paktën sipas të dhënave amerikane.

Poll
SHQIPENGLISH