Horoskop

Zbuloni se cilat janë 4 shenjat e horoskopit që do të tradhtojnë vitin e ardhshëm

Shkruar nga Liberale
Zbuloni se cilat janë 4 shenjat e horoskopit që do të

AKREPI

2024-ta është viti që shumë Akrep do ta shohin…ndryshe. Dhe për këtë fajin e ka qartë Jupiteri. Me Jupiterin në shtëpinë e tij të 7-të, Akrepi bën një dhëndër fitimprurës, me një grup fansash femra që e ndjekin pas tij. Tani imagjinoni se çfarë do të ndodhë kur ai të zhvendoset në shtëpinë e tij të 8-të dhe madje edhe në Binjakët. Ai do të ndjejë një “shkëndijë, një flakë” dhe do të jetë më seksi se kurrë! Do të dëshirojë të provojë situata të reja në pjesën e dashurisë, të fitojë eksperienca me partnerë të ndryshëm dhe në përgjithësi të… eksplorojë një fushë që mund ta ketë lënë pas dore vitet e mëparshme. Nëse në fakt ai ndjen presionin më të vogël, atëherë nuk do të ngurrojë të kërkojë pemë të tjera portokalli.

DEMI

Ajo që thamë për Akrepin, pak a shumë do të vlejë edhe për Demin. E ka parë, e ka parë me Zeusin mbi të, epo, tani do të çmendet. Sapo Jupiteri të hyjë në shtëpinë e tij të dytë, do të shihni anën e tij dashurore, të keqe dhe të keqe. Ai do të jetë i pakënaqur në pjesën e seksit, do të dëshirojë gjithnjë e më shumë aventura në jetën e tyre dhe sigurisht që do të jetë i prirur ndaj tundimit. Dhe le të tërhiqet… Nëse në fakt vitet e fundit ai ishte i shtypur në një lidhje dhe mbeti atje se nuk kishte zgjidhje tjetër, do të kishte të shfrenuarin. Këtu e shihni, ai nuk do të ketë vetëm një person për të zgjedhur, por dy, tre… dhe pse të kufizoni veten?

BINJAKËT

2024 do të jetë një vit që do të sjellë shumë për Binjakët, pasi do të mirëpresë Jupiterin në shenjën e tij, i cili do t’i ofrojë fat, favor, vetëbesim, energji, zgjedhje, alternativa, zgjidhje për çështje personale dhe të gjitha këto gjëra pozitive. “Do të marrë erën e tij” siç themi popullor dhe nëse nuk tregohet ka shumë mundësi që të ekspozohet. E njëjta gjë ndodh edhe në jetën e tij të dashurisë. Ai do të jetë i kërkuar, do të jetë i ballafaquar dhe nëse është në një lidhje do të hyjë në shumë e shumë tundime! Gjithsesi, gurët alternativë janë specialiteti i tij. Ka shumë mundësi që ai të tradhtojë partneren, por…asgjë nuk do të fshihet.

SHIGJETARI

Për Shigjetarin e shkujdesur, viti i ri fsheh shumë gëzime, por edhe gracka. Para së gjithash, kur sundimtari i tij, Zeusi, do të hyjë përballë tij, për të do të jetë… lajm i gëzuar! Ai do të jetojë momentet e tij më të mira. Ai do të ketë fanse femra do të kërkohet nga të gjithë dhe do të jetë objekt dëshire. Dhe e gjithë kjo është shumë mirë, nëse është një zog i lirë. Por çfarë nëse ai është i lidhur?

Poll
SHQIPENGLISH