Aktualitet

Zbulohet se çfarë kishte brenda valixhes së braktisur te Rruga e Kavajës

Shkruar nga Liberale
Zbulohet se çfarë kishte brenda valixhes së braktisur te Rruga

Brenda valixhes së dyshimtë te Rruga e Kavajës janë gjetur rroba që i përkisnin një zonje. Mësohet se, zonja e kishte harruar në rrugë, valixhen ngjyrë kafe, që alarmoi policinë e Tiranës.

Ngjarja u regjistrua në orën 12:20 në afërsi të një kompleksi pallatesh. Shërbimet e Policisë kanë shkuar në vendngjarje dhe po punojnë për sqarimin e rrethanave.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH