Aktualitet

Zbulohet plantacioni i drogës në Spanjë, 4 të arrestuar, mes tyre 2 shqiptarë

Shkruar nga Liberale
Zbulohet plantacioni i drogës në Spanjë, 4 të arrestuar, mes

Dy shqiptarë janë arrestuar në Spanjë, pasi janë kapur në një plantacion droge, ku ishin përgjegjës.

Sipas mediave spanjolle, gjatë kontrollit fizik, policia gjeti dhe sekuestroi 4978 bimë marijuane.

Bëhet me dije se, aktiviteti i tyre shtrihej në disa banesa dhe një njërën prej tyre u gjetën 724 bimë marijuanë, ndërsa në tjetrën 604 bimë.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH