Aktualitet

Zbulohet pajisja 400 dollarëshe që filmoi gjithçka që ndodhi në zyrën e Safet Gjicit

Shkruar nga Liberale
Zbulohet pajisja 400 dollarëshe që filmoi gjithçka që

Alma Kaçi, 40-vjeçarja e cila filmoi Safet Gjicin teksa kryente marrëdhënie seksuale në zyrë ka arritur të regjistrojë gjithçka me anë të një pajisje, e cila ishte e instaluar në një gotë kafeje.

Panorama TV ka siguruar pamjet e kamerës së fshehtë e cila, në internet mund të blihet për vetëm 400 dollarë.

Siç shihet edhe në foto, kamera e fshehtë është në brendësi të kapakut të gotës plastike, në të cilën zakonisht shërbehen pijet e nxehta ose të ftohta. Duke qene se Safet GJici ishte shumë i kujdesshëm dhe se nuk lejonte njeri në zyrë me çanta apo me celularë, pajisja e filmimit ishte vendosur në gotën plastike.

Nga filmimet e para duket se kamera ishte pozicionuar fillimisht në tavolinën e mbledhjeve të Safet Gjicit, ndërkohë që Alma Kaçi ishte ulur poshtë tavolinës së tij.

Me pas aktiti seksual, ne media doli dhe një fragment i dyte ku Alma Kaçi duket që e mban në dorë kamerën teksa flet me Safet GJicin për projektin e qenve.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH