Showbiz

Zbulohet këngëtarja e njohur që do të marrë pjesë në “Dancing with the Stars”

Shkruar nga Liberale
Zbulohet këngëtarja e njohur që do të marrë pjesë

Semi Jaupaj është një tjetër emër që po përflitet se do të jetë pjesë e kastit të programit “Dancing with the Stars” shkruan Kryefjalën.

Këngëtarja e cila nuk ishte shumë aktive këtë herë duket se do të bëhet pjesë e programit që drejtohet nga mikesha e saj e ngushtë, Bora Zemani.

Ndërkohë edhe deputi i Partisë Demokratike, Saimir Korreshi është gati të provojë një eksperiencë të re në ekran, larg kostumit të politikanit.

Ndërsa dje në emisionin Wake Up është konfirmuar emri i parë i moderatores dhe këngëtares, Enxhi Nasufi.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH