LIfe Style

Zbulohet femra që u bë sebep sherri mes Bejlerit dhe Shakohoxhës

               Publikuar në : 14:06 - 12/08/19 LP

Moderatorja Ilda Bejleri u largua nga Digitalb pas 11 vjetësh, për shkak të një sherri me komentatorin Dritan Shakohoxha.

Sipas burimeve të “Panorama”, shkak i këtij sherri është bërë një moderator e re, Lei Kraja. Në kuadër të një ridimensionimi të hapësirave televizive mes prezantuesve, Shakohoxha ka dashur t’u japë përparësi moderatoreve të reja. Kjo gjë nuk i ka pëlqyer aspak Ildës kjo nuk i ka pëlqyer aspak, sepse në të tillë mënyrë humbiste positat e veta.

Në një intervistë për “Pushime on Top”, Dritan Shakohoxha u shpreh se ka qenë ai i pari që e ka punësuar Ilda Bejlerin në televizion bashkë me djemtë e stafit dhe ishte po ai që i dha lajmin e largimit nga puna moderatores.

Ndërsa Bejleri iu kundërpërgjigj duke thënë se nga puna të heqin e të marrin pronarët, jo komentatorët e ndeshjeve./Gazeta Liberale

auto_Lei_Kraja21531171909 Leila lei-kraja1 Ilda-Bejleri ILDAAA5 ilda FB_IMG_1565039137485 auto_lei-kraja_11549885312 auto_auto_lei-1-e1548874514888-600x43615540328021555999682
<
>
(Visited 198 times, 1 visits today)

Etiketa: , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *