LIfe Style

Zbulohet emisioni që do prezantojë Roza Lati këtë sezon televiziv

               Publikuar në : 12:43 - 12/09/19 V Liberale

Moderatorja Roza Lati ka njoftuar se pas pushimeve i është rikthyer punës dhe ka zbuluar se shumë shpejt do e shohim sërish në ekran.

Roza ka postuar një foto me stafin dhe shkruan se shumë shpejt do fillojë sezoni tretë i “Why not”.

Moderatorja shfaqet në kinema ku siç duket po xhirohet promo e emisionit. /Gazeta Liberale

(Visited 64 times, 1 visits today)

Etiketa: ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *