LIfe Style

Zbulohet arsyeja pse u ndanë Roberti dhe Nora, nuk do ta besoni…

               Publikuar në : 15:54 - 27/08/19 V Liberale

Prej disa ditësh, Robert Berisha njoftoi ndarjen e tij nga bashkëshortja Nora Istrefi. Ndarja e tyre nuk u prit mirë nga fansat të cilët kanë organizuar edhe një protestë.

Por cila ishte arsyeja që e çoi çiftin në ndarje?

Burime bëjnë me dije se Roberti dhe Nora prej muajsh kanë pasur sherre të vazhdueshme në familje dhe shkak ka qenë largësia dhe puna e tyre nëpër koncerte.

Kjo ka çuar edhe në largimin e Robertit nga shtëpia dhe zhvendosjen e tij në një banesë të re. /Gazeta Liberale

 

(Visited 2 780 times, 2 visits today)

Etiketa: ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *