Showbiz

Zbulohet arsyeja e ndarjes së çiftit të njohur

Shkruar nga Liberale
Zbulohet arsyeja e ndarjes së çiftit të njohur

Çifti i njohur, Gisele Bündchen dhe Tom Brady kanë qenë në qendër të vëmendjes kohët e fundit pasi përfliten se po ndahen dhe se për këtë kanë punësuar avokatët për divorcin.

Së fundmi kanë dalë detaje të tjera mbi arsyen e ndarjes së tyre, ku thuhet se është karriera e Tom Brady.

Kjo pasi ai kishte premtuar se do të hiqte dorë nga futbolli dhe do t’i përkushtohej familjes, gjë që nuk ndodhi.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH