Showbiz

Zbulohet arsyeja e mungesës së Luizit në dasmën e Arbanës

Shkruar nga Liberale
Zbulohet arsyeja e mungesës së Luizit në dasmën e

Ky është shpërblimi i tij i parë nga koncertet në SHBA. Një makinë luksoze.

Dasma e Arbanës dhe Eduardit do të mbahet këtë të shtunë në Toskana të Italisë, ku të ftuar do të jenë 120 persona.

Mirëpo i pranishëm në këtë dasmë nuk do të jetë fituesi i “Big Brother VIP”, Luiz Ejlli.

Me datën 17 qershor, ditën e shtunë ai do të performojë live në New York për të gjithë shqiptarët që ndodhen atje.

Luizi mund ta ketë marrë me siguri ftesën e dasmës, por siç duket angazhimet profesionale ia bëjnë të pamundur prezencën në Toskana.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH