Aktualitet

Zbulohen kubikë me kanabis në Sarandë, arrestohen dy persona

Shkruar nga Liberale
Zbulohen kubikë me kanabis në Sarandë, arrestohen dy persona

Zbulohen 50 kubikë me kanabis sativ anë afërsi të grykëderdhjes së Butrintit, në Sarandë.

Droga u zbulua në një terren të pyllëzuar ku ishte ngritur një kasolle dhe kishte goma automjetesh të sistemuara për kultivim.

Ndërkohë mësohet se dy persona nga Tirana ranë në pranga. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH