Aktualitet

Zbulohen detaje të reja/ Si u qëllua për vdekje 55-vjeçari në Shkodër

Shkruar nga Liberale
Zbulohen detaje të reja/ Si u qëllua për vdekje 55-vjeçari

Të tjera detaje kanë dalë nga vrasja e 55-vjeçarit i cili u gjet nga familjarët në mes të rrugës pa shenja jete.

“Ky shtetas ka qenë duke transportuar disa produkte ushqimore me kuaj nga ara në rrugën e makinës, produkte këto të cilat do t’i sillte më pas me makina rasti në Shkodër. Një apo disa persona e kanë qëlluar me automatik dhe më pas janë larguar në drejtim të paditur”, - njofton Balkanweb. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH