Aktualitet

Zbulohen detaje/ Si u ekzekutua biznesmeni i njohur në Himarë

Shkruar nga Liberale
Zbulohen detaje/ Si u ekzekutua biznesmeni i njohur në Himarë

Zbulohet detaje të reja nga ekzekutimi i biznesmenit të njohur Niko Goro.

Sipas News 24, biznesmeni është qëlluar me pesë plumba nga një person me kapuç dhe maskë.

Biznesmeni Goro ka qenë duke lëvizur me bashkëshorten e tij, kur atentatori i është afruar dhe e ka qëlluar disa herë.

Niko Goro ishte një sipërmarrës i njohur në Himarë, pasi kishte një bar-kafe dhe një hotel. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH